NIE WYSYŁAMY W OGÓLE CZĘŚCI KAROSERI JAK MASKI, ZDERZAKI, KLAPY, DRZWI, BELKI, SZYBY CZOŁOWE - TE RZECZY TRZEBA ODEBRAĆ OSOBIŚCIE - PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY DZOWNIĆ, PROSZĘ NIE JECHAĆ W ŚLEPO! 

Producenci
Gdzie znajduję się kod silnika i kod lakieru w Audi, VW, Seacie? 0

Gdzie znajduję się kod silnika oraz kod lakieru w Audi, Seacie, Skodzie, Volkswagenie?

 

Najprostszym sposobem na sprawdzenie kodu silnika jaki znajduję się w twoim aucie jest nalepka producenta, która znajduję się w kole zapasowym twojego bagażnika. Na załączonym zdjęciu widać gdzie znajduję się naklejka i które oznaczenie to kod silnika i kod lakieru.

Jak widać na załączonym zdjęciu kod silnika w tym wypadku to ASZ. Poniżej natomiast znajduję się kod lakieru - LS5G.

 

Co jeżeli nalepka jest nieczytelna lub uszkodzona i nie sprawdzę kodu silnika? 

 

Zdarzają się sytuację, że naklejka znajdują się w bagażniku jest niewidoczna lub uszkodzona, ale to nie problem. Pierwszy sposób na sprawdzenie kodu silnika w Audi, Seacie, VW, Skodzie jest oznaczenie wygrawerowane na silniku. 

Drugim sposobem na to jeżeli nie możesz znaleźć kodu lakieru lub kodu silnika w swoim Audi, Seat, VW, Skoda możesz skorzystać ze strony:

https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/peugeot/vin_check

Wystarczy wpisać numer VIN swojego auta a wyświetli się pełny raport o twoim samochodzie wraz z kodem lakieru którego szukasz. UWAGA! Na tej stronie możesz tylko trzy razy skorzystać z wyświetlenia bezpłatnego raportu danego pojazdu

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl